Продавець Mobi24 - Аксесуари для смартфонів розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
13455 відгуків
+380 (98) 317-20-04
+380 (99) 789-38-34
Mobi24 - Аксесуари для смартфонів

Realme 7 — огляд смартфона

Realme 7 — огляд смартфона

Realme 6 був випущений всього 6 місяців тому, тому нову модель складно назвати повноцінним продовженням лінійки. Realme 7 скоріше став швидше невеликим оновленням, отримавши збільшений на 700 маг акумулятор, більше варіантів забарвлення і сертифікацію надійності TÜV Rheinland, призначення якої поки невідомо.

Серед оновлень виділяється і процесор MediaTek Helio G95, орієнтований на продуктивність в іграх. Правда, за повідомленнями MediaTek, новий чіп набагато потужніші Helio G90, використовуваного в Realme 6. Трохи зросла тільки швидкість графічної підсистеми. Пристрій також отримало новий об'єктив камери Sony IMX682, дозволив поліпшити зйомку з роздільною здатністю 64 Мп.



Дизайн і ергономіка

Крім керівництва користувача, зарядного пристрою на 30 Вт та кабелю USB-C, у комплект включений прозорий силіконовий чохол.

Забарвлення задній панелі виконана у вигляді градієнта, усього доступно кілька колірних комбінацій. Глянсове покриття смуги, що йде вниз від модуля камери, відображає світ інакше, ніж матова частина. Корпус також виглядає більш стійким до подряпин і відбитків пальців, якщо порівнювати його з 6 Realme. За вагою новий смартфон набагато важче попередника, незважаючи на збільшену батарею. Модуль камери став трохи ширше, тепер на ньому розташована спалах і напис "64MP AI camera".

Фронтальна панель не отримала ніяких візуальних змін. Екран, виконаний за технологією IPS, має ідентичну з попередником діагональ 6.5 дюймів. Селфи-камера все так же розташована в вирізі по центру дисплея.

Нарешті, Realme 7 став першим смартфоном, отримав сертифікацію надійності TÜV Rheinland. Про неї поки доступно мало інформації, але в Realme повідомили, що пристрій пройшло 23 серйозних і 72 дрібних випробування, що включають в себе різні сценарії використання телефону. Сама програма тестування і її призначення поки недоступні.



Апаратна частина та продуктивність

Новий смартфон першим на ринку отримав недавно анонсований чіп MediaTek Helio G95. Це процесор середнього цінового сегмента, заточений під мобільні ігри. Відмінності від попереднього покоління включають в себе графічний чіп Mali-G76 MC4, що має збільшену на частоту 100 МГц. Оновлення також отримала система охолодження, тепер містить вуглецеве волокно для кращого відведення тепла. Таке ж рішення використовується в Realme X2 Pro.

Доступні конфігурації теж змінилися — мінімальний обсяг оперативної пам'яті становить 6 Гб замість чотирьох. На ринок вийшли моделі з сховищем на 64 і 128 Гб, остання має 8 Гб RAM.

Наступне зміна стосується камери, але більшість користувачів навряд чи помітять відмінності між старим об'єктивом Samsung ISOCELL Bright GW1 і новим Sony IMX682. Правда, в Realme кажуть, що їм вдалося покращити ПО камери і додати більше гнучкості в різні режими зйомки.

Нарешті, смартфон отримав збільшений до 5000 маг акумулятор, що підтримує зарядку з 0 до 100% за 65 хвилин.



Софт і можливості

Остання версія Realme UI, побудована на базі Android 10, майже не змінилася. За винятком, мабуть, функціоналу камери. Любителям фотографії тепер запропонований режим Starry Mode для зйомки зоряного неба, раніше доступний тільки на Realme X3 SuperZoom. Він використовує ІІ-алгоритми для аналізу і з'єднання декількох зображень з різною експозицією. При цьому зірки стають яскравішими, а небо зберігає темний колір. Новий об'єктив від Sony також дозволив додати й інші режими, які стануть доступні з оновленням ПЗ.

Realme UI продовжує позбавлятися від попередньо встановлених програм на зразок App Market і Hot Games, переходячи до філософії чистої ОС Android. Серед нововведень — адаптивна частота оновлення екрану. При перегляді статичного зображення Realme UI зменшує її до 60 Гц, а при взаємодії з інтерфейсом піднімає до стандартних 90 Гц. Останнє, але не менш важливе — тепер доступний режим екстремального енергозбереження, вперше представлений ще в Realme C15.

Підсумок

Як і з кожним продуктом, ціна завжди має вирішальне значення. Смартфони цієї лінійки орієнтовані на бюджетний сегмент, а Realme 7 коштує трохи дорожче попередника. Його не можна назвати повноцінним відновленням, але збільшена батарея і 6 Гб оперативної пам'яті виправдовують свою вартість. Власникам Realme 6 купувати новий смартфон особливого сенсу немає, але для інших новинка цілком може стати потенційною купівлею у своєму сегменті.

Інші новини
Контакти
Mobi24 - Аксесуари для смартфонів
+380983172004
Київ, Україна
+380 (98) 317-20-04
+380 (99) 789-38-34

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner